Baharat Bayiliği Veren Firmalar

Bayilik vermek, iyi bir sistem oturtmuş ve ürünlerini pazarlayabileceği bir marka sahibi olan firmaların başvurduğu bir büyüme ve yayılma yöntemidir. Çok farklı sektörlerde firmalar bayilikler vermektedir. Bu sektörlerden biri de gıda sektörüdür ve gıda sektöründe aklınıza gelebilecek hemen her gıda firması bayilik vermektedir. Firmalar baharatçılık alanında da bayilik vermektedir.

Baharat Bayiliği Veren Firmalar

Biba baharat bayiliği vermekte olan ve baharat sektöründe hizmet veren bir firmadır. Firma ambalajlı baharat satışı yapmaktadır. Tüm Türkiye geneli bayilik vermekte olan firmadan bayilik almak isteyenlerin, Sütçü İmam Mahallesi, 63010 Sokak No:12/A Kahramanmaraş adresinde Abdullah UNCU ile görüşmeleri gerekmektedir.

Çukurova Baharat bayilik vermekte olan bir diğer baharat firmasıdır. Çukurova Baharat kuruluşundan bu yana ürünlerini kendi tesislerinde üretip ambalajlıyor ve daima kaliteli üretim prensibi ile satışa sunuyor. Baharatın yanı sıra pane harcı, çeşniler, ızgara harcı, sucuk harcı, tavuk harcı gibi ürünler de üretmektedir. Çukurova baharat bayilik almak isterseniz Çukurova Mahallesi, Mimar Sinan Bulvarı, 230. Cadde No:9 adresinde Tuğrul DOLGUN ile görüşebilirsiniz.

Adakeyfi Kuruyemiş, paketli baharat ve kuruyemiş alanında üretim ve satış bir firmadır. İstanbul’un en seçkin otel ve restoranlarına hizmet vermektedir. Bayilik almak isteyenler 0212 640 84 83 numaralı telefondan Murat GÜNDOĞDU ile görüşmelidirler.

Firmalardan bayilik almak için ad soyad ve mailinizi içeren yorum bırakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir