Bitlis evde ek iş – Meyan kökü paketleme

Artık birçok kişi evde ek iş yapmaktadır. Sadece bu ek işler sayesinde evini geçindiren insanlar bulunmaktadır. Ev hanımları, emekliler, öğrenciler ve daha birçok kişi bu ek işler sayesinde geçinmektedir. Bu ek işler son derece basit bir şekilde yapılmaktadır.

Bitlis evde ek iş olarak sayısız seçenek sunmaktadır. Evde meyan kökü paketleme, evde tarçın paketleme, evde stoper paketleme, yapay gül yapımı, bebek elbisesi süsleme, evde boncuk dizimi, evde taş dizimi, evde takı işi, evde ataç paketleme, cetvel seti paketleme, pergel seti paketleme, poşet dosya paketleme işi, zencefil paketleme gibi işler evde yapılan işler arasındadır.

Evde Meyan Kökü Paketleme

Evde meyan kökü paketleme işi ile ayda 2000 TL civarı para kazanmak mümkün olmaktadır. Bu iş yapılması son derece basit bir iştir. Kolilerle alınan mayan kökleri poşetlere doldurulmaktadır. Meyan kökleri belli ölçülerde paketlere doldurulmaktadır. Bu iş için firma tarafından hassas terazi verilmektedir. Bu terazi sayesinde meyan kökleri ölçülerek poşetlere konulmaktadır. Bu poşetler firmaya teslim edildiğinde ödeme alınmaktadır. Firma bazen de servisle paketleri kendi almaktadır. Bu işten birçok kişi evini geçindirmektedir. Ev hanımları, emekliler, öğrenciler ve daha birçok kişi bu işi yapmaktadır.

Evden ek gelir elde etmek için sayısız kişi çalışmaktadır. Evden iş veren firmalar ulaşmak için yorum  kısmına ad, soyad, iletişim bilgilerinizi yazmanız gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir