Börek Bayiliği Veren Firmalar

Bir iş kurmak için şirket kurmanıza gerek yok. Kendi işinizin patronu olmak yalnızca bayilik almaktan geçer.

Börek Bayiliği Veren Firmalar

Tarihi Sarıyer Börek, 1895 yılına dayanan lezzetli geçmişi ile günümüze ulaşmış yüzyıllık bir börekçidir. İş planına uygun mekanlarda bayilikler vererek bu lezzet zincirini daha da büyütmeyi hedeflemektedir. Yeni iş kurmak isteyenler ile asırlık tecrübesini paylaşmak ve destekler sağlayarak işi büyütmeyi hedeflemektedir. Ev mantısı, börek, kır pidesi gibi ürünleri bulunmaktadır. Börek bayilik almak için D-100 Karayolu Üzeri Sahil Mahallesi Ağadayı Caddesi Karşıyaka/Kocaeli adresinde Akın ŞAHBAZ ile görüşebilirsiniz.

Göçmen Börekçisi, Kocaeli merkezli bir firmadır. Göçmen Börekçisi’nde börekler fabrikasyon değildir, tamamen el yapımıdır. Annelerin yıllardan beri yaptığı tatta ve aynı şekilde yine annelerin elinden çıkmaktadır. Bu böreğin en büyük özelliği ağır yağ kokusunun bulunmamasıdır. Börekler oldukça hafiftir. Göçmen Börekçisi bayilik almak isterseniz Tanju Taner DÖNMEZ ile Kocaeli,2deki merkezde iletişime geçebilirsiniz.

Rodillo Boyoz, İzmir’in meşhur boyozunu yapmakta olan ustaların 1957’de dostane açtıkları bir fırın ile başlamıştır. Sonraki yıllarda firmalaşan ve adını markalaştıran firma her geçen gün yeni bir dost daha edinmektedir. Bugün bayilik verdikleri herkezi bir dost bilip öyle çalışmaktadırlar. Bayilik almak isterseniz Seferihisar Caddes, Yelki Mahallesi 2730 Sokak No: 117/A Güzelbahçe/İzmir adresinde İrfan AKAR ile görüşebilirsiniz.

Börek bayiliği için iletişim bilgilerinizi içeren bir yorum bırakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir