EVDE EK İŞ ERZİNCAN – DANTEL ÖRGÜ İŞİ

Evde ek iş yapmak gerek aile bütçesine katkıda bulunmak isteyenler, gerek öğrenci olup da ek gelir elde etmek isteyenler, gerekse boş vaktini değerlendirip aynı zamanda para kazanmak isteyen ev hanımları için çok iyi bir fırsattır. Fakat evde ek iş yapabilmek için gerekli bazı unsurlar vardır. Bunlardan birisi de evde ek iş yapabilmenizi sağlayacak boş zamanınızın olmasıdır.

Erzincan, Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan bir şehirdir. Temel geçim kaynakları hayvancılık, tarım ve ticarettir. Sanayinin çok gelişmemiş olması ile birlikte bir organize sanayi bölgesi bulunmaktadır. Ancak az bir kısmı doludur. Erzincan ayrıca birçok doğal güzelliğe sahiptir.

Erzincan’da evde ek iş yapmak isteyenler için evde kına paketleme, davetiye katlama, mum paketleme gibi birçok iş olanağı bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de evde dantel-örgü işidir.

Evde Dantel-Örgü İşi Nedir?

Evde dantel-örgü işi evde ördüğünüz dantel veya örgülerden para kazanmanızı sağlayacak bir iştir. Çok çeşitli dantel işleri işveren firmalar tarafından istenebilmektedir. Bunlardan bazıları bohça köşesi, karyola eteği, peçete köşesi, namaz takkesi ve oda takımıdır. İşveren firmaların isteğine göre bu dantel çeşitlerinden hangisinin yapılması gerektiği değişiklik göstermektedir. İşveren firmaların dikkat ettiği bir diğer husus da işi yapacak kişinin titiz, seri, sigara içmeyen ve işini zamanında teslim edecek kişiler olmasıdır.

Siz de bu iş imkânlarından faydalanmak isterseniz e-posta adresinizi yorum olarak yazmanız iş veren firmaların size ulaşmasını kolaylaştıracaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir