Hatay Usulü Döner Bayiliği Veren Firmalar

Döner deyip geçmeyin. Birbirinden farklı yapılma şekilleri vardır. Hatay usulü döner de bunlardan biridir. Hatay’ın kedine özgü sosları ile servis edilen Hatay usulü döner firmaları bayilikler vermektedir.

Hatay Usulü Döner Bayiliği Veren Firmalar

Öncü Döner, İskenderun yöresine özgü, odun ateşinde pişirilen lavaşı ve lezzetli tavuk döneriyle yaptığı tavuk dürümün servisini yapan bir firmadır. Katkı maddeleri kullanılmamaktadır ve Mayonez ile Öncü sos, firmanın eğitimli ustaları tarafından üretilir. Aynı zamanda firma künefe üretimi de yapmaktadır. Öncü döner bayilik almak isterseniz adres: Şeycui Mahallesi Kemal Nehrazoğlu Caddesi No:45/A Amasya

SR Döner, bayilik vermektedir. Türk damak tadına özgü ve unutulmaz lezzetlerden olan döneri Hatay Sosu ile birleştirerek servis etmektedir. Ankara Yenimahalle’de bulunan üretim tesisinde lezzetli soslar ve dönerler hazırlayarak bayiliklerine göndermektedir. Bayilik almak için iletişim; Batı Sitesi Mahallesi Gersan Sanayi Sitesi 2307 Sokak No:66 Yenimahalle/Ankara

Zater Antakya Döner, yine Hatay usulü döner firması olup da Antakya döneri markasıyla adını duyurmuş ilk firmadır. Antakya Döner olarak tüm Türkiye’de bayilikler açmayı hedeflemektedir. Bayilik almak isterseniz Çamlaraltı Mahallesi 6059 Sokak No:8 adresinde Salih EKŞİ ile görüşebilirsiniz.

Siz de lezzetli bir iş yapma isterseniz Hatay usulü döner bayiliği alabilirsiniz. Bunun için de iletişim bilgileriniz, bölgeniz ve deneyiminizi içeren bir yorum bırakmanız sizin için yararlı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir