Kars evde ek iş imkanları

Bu hayatta herkesin farklı bir amacı vardır ama bu amaçların hepsinin ortak bir noktası vardır ki o da para kazanmaktadır. Dünyadaki bütün insanlar para kazanmak ve kendine bakabilmek ister. Ama herkes bunu farklı şekilde yapmak ister. Kimi memur hayatı yaşamak isterken kimi evinde rahat bir şekilde saat sınırlaması olmadan müsait olduğu zaman yapabileceği iş ister. Bu yüzden evde ek iş ilanlarına hep göz gezdirirler. Bizde bu yazımız da Kars’ta evde yapılabilecek işleri araştırdık.

Kars Doğu Anadolu’da bulunan bir ilimizdir. Türkiye’nin en yüksek illerinden biridir Kars. Erzurum-Kars bölümünde bulunan ilimiz oldukça soğuk bir ildir. Yazları yağışlı geçerken kışları oldukça sert geçmektedir. Kars’ta en önemli geçim kaynağı tarım ve hayvancılıktır. İnsanlar geçimlerini hayvansal ürünleri satarak da sağlamaktadır. Kars kaşarı ve Kars balına Türkiye’de ciddi bir talep vardır. Bizde buradan yola çıkarak evde paketleme işini ele aldık.

NEDİR PAKETLEME İŞİ?

İnsanlar Kars’ta yaylalarında yaygın olarak Kars kaşarı ve Kars balı yapmaktadır. Bu önemli bir geçim kaynağıdır. Gerek Kars’ta gerek Türkiye’de oldukça ilgi gören bu işten evde ek iş yapmak isteyenlerde nasibini alacaktır. Burada size düşen size verilen ürünleri son derece müthiş bir titizlik ile sizden istenilen şekilde paketlemektir.

Bu işi yapabilmek için bu ürünleri yapan bir dükkân ya da firma bulmaktır. Biz bu konuda devreye giriyoruz işte. Sizi bu firmalar ile buluşturmamızı istiyorsanız adınızı, soyadınızı ve mail adresinizi yoruma bırakmanız yeterlidir.

Ayrıca İşKur kapsamındaki iş ilanları için bu bağlantıya tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir