Perde Bayiliği Veren Firmalar – Bayilik Almak

Yeni bir iş kurmak istiyorsunuz ve hangi işi yapacağınıza karar veremediyseniz piyasada ihtiyaç gören iş kollarından birini seçebilirsiniz. Bayilik veren firmalara başvurarak bayilik alabilir ve hazırda bulunan bir işi ve işleyen sistemini aynen alarak o işe başlayabilirsiniz. Daha önce bulunmamış yepyeni bir iş bulmaktansa var olan bir işi yapmak hem daha faydalı hem de daha az maliyetli olacaktır.

Perde Bayiliği Veren Firmalar

PRX Perde, Peraks firmasının bir markasıdır ve bayilikler vermektedir. On beş yılı aşkın tecrübesi ile ve geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmetler sunmaktadır. Kendi fabrikasında ürettiği kaliteli perdeleri satışa sunan firma daima yenilikçi yapısıyla durmadan gelişmiş ve sektörün önde gelen markaları haline gelmiştir. PRX perde bayilik almak için Büyük toptancılar çarşısı, 2091. Sokak, 11 blok No: 15-17/A Sarıçam/ADANA adresinde Hakan ÖZDEĞER ile görüşebilirsiniz.

Enboy Perde Sistemleri, perdecilik sektöründe hizmet veren bir firmadır. Firmanın fabrikasında ürünlerin hem üretimi hem de ihracatı yapılmaktadır. Firma satın alınan ürünlerin montajını da gerçekleştirmektedir. Enboy perde bayiliği almak isterseniz 1426 Sokak No: 17 Doğanlar Bornova/İzmir adresinde Cihan KÖSEOĞLU ile görüşebilirsiniz.

Linens, Türkiye’nin tanıdığı bir ev tekstili firmasıdır. Firma Türkiye geneli, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler ve Doğu Avrupa ülkelerine de bayilik verecektir. İletişim-Şule ZORLU, adres-Petrol Ofisi Dolum Tesisleri yolu 34310 Avcılar/İSTANBUL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir