Simit Salonu Bayiliği Veren Firmalar

Firmalar hangi sektörde olurlarsa olsunlar marklarını tanıtmak ve çok daha fazla müşteriye ulaşmak için büyümeyi hedeflemektedirler. Bayilik vermek firmalar için büyümenin iyi bir yoludur. En çok da yiyecek içecek sektöründe bayilikler verilmektedir. Simit salonları bayilik veren firmalardandır.

Simit Salonu Bayiliği Nasıl Alınır?

Simitçi Dünyası, fırın kafe tarzında konsepti ve lezzetli sunumlarıyla simit, poğaça, soğuk – sıcak sandviçler gibi unlu mamuller, içecekler, tatlılar bulunduran bir firmadır. Oldukça yüksek kar marjı ile son yıllarda çok sayıda şube açmıştır. Siz de Simitçi Dünyası bayii olmak isterseniz Kısıklı Mahallesi Alemdağ Caddesi Masaldan İş Merkezi, B Blok No:60/6 Üsküdar/İSTANBUL

Kumru Fırın, sıcak simit çeşitleri ve meşhur İzmir kumrusunu müşterilerine sunana bir firmadır. Düşük sermayeli kurulum ve işletme masrafı ile bayilikler vermektedir. Kumru Fırın bayiliklerinin en büyük özelliği ustası olmadan da işletilebilmesidir. Ustaya gerek kalmayacak şekilde simit salonu bayilik almak isterseniz 3439. Sokak, Altınyunus Mahallesi 35930 Çeşme/İzmir adresinde Gökay YAMAN ile iletişime geçebilirsiniz.

Vitamin Simit, unlu mamul sektöründe başarılı bir firmadır. Simit kafe konsepti ile kurulmuş bu işletme Türkiye geneli bayilikler vermektedir. Her zaman yenilikçi olan bir simit kafe bayilik almak isterseniz Merkez Mahallesi, Havacılar Caddesi No:13/88 Alemdağ – Çekmeköy/İstanbul adresinde Alptuğ YEKREK ile görüşebilirsiniz.

Mail adresiniz, adınız ve soyadınız ile bayilik almak istediğiniz firma ve bölgeyi içeren bir yorum bırakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir